Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

* CHANAK * Agencija Za Nedvižnosti

najdobar izbor na nedviznosti.

Gi vršime slednive uslugi:
- Posreduvanje pri kupoprodažba na nedvižen imot.
- Iznajmuvanje pod kirija
- Izdavanje pod kirija
- Osiguruvanje
- Kompletiranje na celosna dokumentacija-imoten list
- Renoviranje
- Preselba na nedvižen imot so sopstven prevoz i rabotna sila

Dervish Cara 63

Тетово

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 260

Kuka vo odlicna sostojba vo Kozle

325 000 ЕУР

Денес 10:00

Nov stan do Aluminka Karpos 3

144 000 ЕУР

Денес 09:57

Stan vo Cair od 56m2

40 500 ЕУР

Денес 09:55

Novi stanovi vo Centar

1 700 ЕУР

09 авг. 15:35

Atraktiven plac kaj nova pozarna

100 000 ЕУР

08 авг. 15:33

Eftina stara kuka

25 999 ЕУР

08 авг. 12:48

Nova samostojna kuka na dva kata

200 000 ЕУР

08 авг. 12:44

Kuka na glavna ulica

365 000 ЕУР

08 авг. 12:43

Dve kuki vo naselba Potok

89 500 ЕУР

08 авг. 12:42

Kuka so lokal od 37m2

159 999 ЕУР

08 авг. 12:41

Samostojna prostorna kuka so golem dvor

249 999 ЕУР

08 авг. 09:56

Se iznajmuva nov stan

250 ЕУР /месечно

Evtin stan

67 000 ЕУР

08 авг. 09:50

Se izdava stan za deloven prostor vo strog Centar

250 ЕУР /месечно

08 авг. 09:49

Novi stanovi

1 399 ЕУР

08 авг. 09:47

Nov stan vo Taftalidze 2

1 250 ЕУР

08 авг. 09:46

Stanovi vo izgradba

1 390 ЕУР

06 авг. 18:03

Nov stan duplex so cetiri spalni top cena

79 999 ЕУР

05 авг. 11:20

Extra renoviran stan navtor kat vo Pr Bavca

33 000 ЕУР

05 авг. 11:20

Stan novogradba na prizemje

109 999 ЕУР

05 авг. 10:46

Nov stan moderno opremen vo Blok 70

40 000 ЕУР

05 авг. 10:46

Deluxe dupleks vo Centarot na gradot

750 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации