Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET I GARANCIJA

Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Прикажи повеќе
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација .
Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество.
Сите возила се директен увоз од Италија и Германија
Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила. Hide More

Kriva Palanka

Крива Паланка

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 276
Кон почеток