Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Универзал Инвест Инженеринг

Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности

Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности Прикажи повеќе
Проектирање,изведба,надзор и посредување при продажба на недвижности

[email protected]
Hide More

ул.Партизанска 2бр.8/1

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 127
17 окт. 22:04

STANOVI NA MOSKOVSKA SO TRI SPALNI

1 250 ЕУР

17 окт. 13:29

SE PRODAVA STAN VO STOG CENTAR 140 M2

140 000 ЕУР

STAN VO MICURIN 83m2

930 ЕУР

STAN VO AERODROM NA PRV KAT

82 000 ЕУР

16 окт. 22:13

SE IZDAVA STAN NASPROTI VLADINATA ZGRADA

250 ЕУР /месечно

PLAC SO STARA BARAKA

80 000 ЕУР

11 окт. 03:21

SE PRODAVA KUKA VO RADOZDA 40000 evra2

40 000 ЕУР

08 окт. 17:49

SE IZDAVA STAN NA RUZVELTOVA

200 ЕУР /месечно

07 окт. 23:58

STANOVI VO OHRID RASADNIK 5

780 ЕУР

07 окт. 23:26

SE IZDAVA STAN VO KAPSH 4 TRSOBEN 200 EVRA

200 ЕУР /месечно

30 септ. 17:52

SE IZDAVA SOBA NASPROTI GRADSI PARK 130 EVRA

130 ЕУР /месечно

STAN VO KISELA VODA PO EKSTA CENA

62 000 ЕУР

27 септ. 18:38

EKSKLUZIVEN STAN DO MIDA 300 evra

400 ЕУР /месечно

27 септ. 18:14

SE IZDAVA STAN VO KAPISHTEC BLISKU DO BOLNICA-

200 ЕУР /месечно

27 септ. 18:10

STAN VO SOPISHTE

850 ЕУР

13 септ. 21:45

STANOVI DO TC OPLIMPIKO KARPOS

1 030 ЕУР

13 септ. 21:04

SE PRODAVA STAN VO STRIG CENTAR NA OHRID

49 000 ЕУР

12 септ. 15:54

SE IZDAVA GARSONJERA DO GRADSKI PARK

200 ЕУР /месечно

Кон почеток