Објавени: јан. 17 2022 11:40

Kafemat Dolce Gusto

МКД

Објавени: јан. 17 11:40
Прегледи: 27
Се продава кафемат Dolce Gusto KRUPS, 1500W. Кафематот е во одлична состојба, стар е 1 година, од кои е користен многу малку околу 3-4 месеци.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
27
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077594103

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации