Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kotel za greenje na peleti i drva

600 ЕУР

Се продава од: Fatmir Karameti 31 мај 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Производи
Друго
Se prodava kombiniran kotel na peleti i drva, koristen nekolku sezoni vo odliçna sostojba.moqnost 60 kw.
Fatmir Karameti
070241244
Leaflet
Кон почеток