Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mesalka za ajvar

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Vodomat 11 авг. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Производи
Друго
Погледајте го видеото:
https://drive.google.com/file/d/1yxkNMZdH8cF94M6LdXxUowNz_AMZVfi8/view?ts=5d73b337
Првата мешалка е направена пред 6 годни и работи успешно до денеска. Се разликува од другите по тоа што е крајно едноставна, рабоди на 12V и е бозопасна. Деловите што навлегуваат во ајварот се од инокс челик и буково дрво. Моторот може да работи непрекинато повеќе од 6 часа поради што е снабден со ладење. Со мешалката може да се меша и локум !
Vodomat
075 427397
Leaflet

Vodomat

2 Огласи во продавницата
Bazeni i oprema 0 EUR
Кон почеток