Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мasina za peglanje alista EIROL 3

Се продава од: Goran 29 ноем. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Неготино
Производи
Друго
Avtomatska masina za peglanje alista EIROL so pritiskanje na pedala , se mesti temperatura kako na obicna pegla za peglanje ne gi gori alistata i gi pegla sovrseno , masinata e vo najdobra sostojba.
Leaflet
Кон почеток