Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bojler

1 500 МКД

Се продава од: Jovan Babache 04 окт. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Производи
Друго
Bojler LEOV 10 l, nad cesma
Jovan Babache
075362888
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации