Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamin Rustik poloven

9 000 МКД

Се продава од: Dijana 29 ноем. 06:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Производи
Друго
Prodavam kamin rustik poloven, dobro socuvan.
Dijana
 
071359558
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации