Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Profesionalna friteza ne koristena

250 ЕУР

Се продава од: Marko 12 дек. 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го овој предмет за 1.660 МКД / месечно

From
Store
Локација
Охрид
Производи
Друго
продавам дупла професионална фритеза ,( не користена)
Leaflet
Кон почеток