Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Casi 24% kristal

50 ЕУР

Се продава од: Viktorija 15 дек. 09:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Производи
Друго
Се продават чаши од 24% кристал. Чаши за сок 10Е, за вино 10Е,за ракија 10Е, за сладолед 10Е, за пијалок 10Е.
Viktorija
075/352035
Кон почеток