Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Protocen bojler na plin LIAL 24kw 12litri/1min

6 500 МКД

Се продава од: ahmet 20 ноем. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Ресен
Производи
Друго
Protocni bojleri na plin lial 24kw 12litri/1min

Noviii!!
12 meseci garancija

Informaci na 070-212-871///////////078-456-500
Leaflet
Кон почеток