Македонски | Shqip | English |

Bagat masina

Се продава од: oliver 06 јун. 22:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 670 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

100 ЕУР

Локација: Аеродром, Скопjе
Производи : Друго
se prodava bagat masina visnja, mnogo dobro ocuvana , na servisiranje bese prosla godina, od togas ne koristena.
Нема посетени огласи
Кон почеток