Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bela tehnika

0 МКД

Се продава од: Zdravka Damovska 08 јан. 10:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Фрижидер,машина за перење алишта,шпорет и панелка.
Цена по договор
Zdravka Damovska
071444455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации