Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

İropal Visoko kvalitetni setovi za jadenje

0 МКД

Се продава од: jasmin Вчера 12:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Производи
Друго
Сет за јадење Iropal 24/1
Се продаваат високо квалитетни сетови за јадење.
Продажба на големо (минимална нарачка 500 сета)
Бесплатна достава во рок од 15 дена.
За нарачки и подетални информации обратете се на следниов број.
Кон почеток