Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BIOTRON LAMPA od Zepter

0 МКД

Се продава од: Maja 14 фев. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
БИОТРОН ЛАМПА од Zepter се користи за лечење на реума, повреди, болки во половината, рани, спортски повреди, ишијас, дерматоза и најефикасна е во лечење на хроничен синусит. Нема контраиндикации, нема УВ зрачење и препорачлива е за деца. Лампата е практично нова и употребувана е помалку од два месеци. Цена поволна.
https://www.youtube.com/watch?v=-u1L6F7n2HA
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации