Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASAZER RELAX I SPIN TONE

699 МКД

Се продава од: -- 20 септ. 01:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Релах Масажер
Карактеристики на производот:

-Лесен за употреба
-Можност за прилагодување на брзината (мак. 2500 вртежи)
-5 глави за различна масажа
-Заштита при случаен контакт со коса
-Работи на струја

Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација – сво еден неверојатен производ
Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање.
Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута.
Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки.
Потребни Ви се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнувате неверојатни резултати.

Го добивате со читири уникатни додатоци:
– рамен додаток – идеален за масажа на вратот, рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија.
– брановиден додаток – дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите.
– микротурпија – за отстранување на тврдата и сувата кожа од Вашите стапала.
– ролер додаток – со осум ротациони тркалца за удобна масажа.

Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството
Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака, за да добиете уште попријатна масажа.

Relax & Tone ги намалува проблемите со: тежината, ги смирува болките во вратот, ја подобрува циркулацијата на крв и ги масира нозете и стапала.
Relax & Tone единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате.

Испорака по Карго
Кон почеток