Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Protocen boljer na plin

8 000 МКД

Се продава од: boban 07 мар. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
-moknosta na boljerot e 24kw
-maksimalno zagrevanje na vodata e 75 stepeni
-protok na voda ima 12 litri za edna minuta
mnogu ekonomicno i prakricno moze da se koristi za vo kujna, VC i dr
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации