Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hidrofor pumpa za voda

12 000 МКД

Се продава од: марија 11 ноем. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
ХИДРОФОР ПУМПА ЗА ВОДА КОРИСТЕН 1 ГОДИНА ПОТПОЛНО НОВ
марија
070330168
Leaflet
Кон почеток