Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OSIGURACI AVTOMATSKI PREKINUVACI

120 МКД

Се продава од: prekinuvac 16 септ. 13:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Prodavam avtomatski prekinuvac
GEWISS - 20a/25a / MOELLER 20A/25A/63A

cena 120.00 den
prekinuvac
070 330-918
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации