Објавени: јан. 18 2022 10:23

Procistuvac za vozduh Tefal

МКД

Објавени: јан. 18 10:23
Прегледи: 149
Се продава прочистувач за воздух Тefal за површина до 35м2. Стар е две години со редовна замена на филтри.

Карактеристики:
Модел: Tefal PU4015
4 типа на филтри: предфилтер, јаглероден филтер, HEPA, NanoCapturTM филтер
4 брзини
Ниво на бучава: 22-45db (A)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
149
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970205894

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации