Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za peglanje alista

150 ЕУР

Се продава од: Davor Aleksovski 19 јун. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Контакт: Зоран 070 / 231-528
Davor Aleksovski
070928220
Leaflet
Кон почеток