Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KLIMA 5kw MASINA ZA PERENJE I SUSENJE ITNO

Оглас од претпријатие Се продава од: ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti 14 дек. 12:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
1. KLIMATIZER SAMPO -moken 5kw , ladi/gree -made in TAIWAN !!! NE KINA- 80e !!!!!! kupen 1000e

2. MASINA ZA PERENJE I SUSENJE ALISTA- CANDY -vo odlicna sostoba-180e-kupena 450e

3. GOLEM FRIZIDER SO ZAMRZNUVAC - LG- NO FROST-malku koristen- SO PO 4 POLICI -250e -kupen 55oe

4. GARNITURA za sedenje GRATIS !!!

5. TERMO pecka 6kw- 2000den !!!


075-242-101
ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti
Агенциjа за недвижности со наjголемата база на податоци во Македониjа. Нашите клиенти се наши приjатели, ние ви го посветуваме целото наше внимание и работиме напорно да одговориме на сите ваши барања. Ние веруваме дека чесното работење и одличната соработка со клиентите е витално за нашиот успех во работењето со недвижности – без разлика дали изнаjмувате, го купувате вашиот нов дом или сте претставници на странска организациjа што сака за изнаjми, купи или да инвестира во недвижност, ние ќе ви го посветиме сето наше внимание и труд. Ние нудиме услуги не само при купување и изнаjмување, туку и правни совети, подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Со повеќе од 28.000 внимателно селектирани обjекти од речиси сите населени места во Македонија, 11.000 станови, 3.000 куќи, 6.000 канцеларии, продавници, плацеви... и повеќе од 12.000 задоволни клиенти, ние сме едноставно, наjискусната и ... наjголемата агенциjа за недвижности. Со цел наjдобро да ги исполниме вашите потреби од областа на недвижностите, ние создадовме дата база со наjпрецизно и наjмоќно пребарување, каде што ВИЕ самите ќе можете да пребарувате и да ја креирате вашата понуда. “прочитајте за нас”
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
075-454-075
https://www.adriatik.mk
ESTATE ADRIATIK - Nedviznosti
075-242-101
Кон почеток