Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 11:25

Krsac na led

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 02 11:25
Прегледи: 1454
Ice Crusher - electrical ... 100 euro
Ice Crusher - electrical professional .... 799 euro
Ice Crusher - mechanical ... 49 euro
Ice Crusher STAINLESS STEEL ...129 euro
Basic features:

Speed ​​1440r / min
Ice volume: 100kg
Plastic body, aluminum head and aluminum handle.
Dimensions: 34 x 16 x 21 cm.
Power: 0.15 kW.
With double blade.

Cenite se bez ddv 18%
Опис на линк

EMI MEDIA

Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посети ја страната на нашата продавница

NARODEN FRONT 23 /5-2

+38970219309

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

1454
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970219309
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации