Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Solarni kolektori

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Termo Sistem 24 фев. 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата

SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Podno greenje 0 МКД
Toplinski pumpi 0 МКД
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
1. Вакуумски колектор со 15 цевки 17.480mkd
2. Вакуумски колектор со 10 цевки 11.650mkd
3. Рамен flat колектор 2,5м² 12.250mkd
4. Рамен flat колектор 2м² 9.700mkd

Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Посетете ја нашата продавница
Никола Парапунов 1/1 -13 Прикажи на мапата
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet

Termo Sistem

8 Огласи во продавницата
Toplinski pumpi 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Oprema za solarni sistemi 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации