Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pegla BRAUN profesionalna

5 000 МКД

Се продава од: Marjan 06 мар. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
prodavam pegla Braun Freestyle Excel, 2150W, peglata e donesena od svajcarija i e vo ekstra sostojba, raboti se tip top, mnogu dobro pegla,nivo i kontrola na pareata,so sigurnosen ventil na kazanceto!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации