Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nutribullet

3 590 МКД

4 490 МКД

Се продава од: Mile Денес 13:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Струмица
Производи
Друго
NutriBullet екстрактор на храна: Време е да му го дадете на вашето тело она што му е потребно Ви го претставуваме NutriBullet - првиот екстрактор на хранливи состојки во светот. Тој не е блендер, не е соковник, тој е сосема поинаков од било кој друг производ. Овој апарат е направен да ја разградува храната ослободувајќи ги хранливите состојки скриени внатре. Многу од важните состојки на храната не можат да се ослободат со џвакање, преработка во соковник или во блендер. За да дојдеме до хранливите состојки во семките и кората од храната која ја јадеме, тие мора да бидат разградени до микро ниво. Со NutriBullet, може да подготвите пијалок кој ќе биде полн до хранливи состојки кои организмот многу лесно ги апсорбира. За информации и нарачки јавете се на 078/750-069

Праќаме по карго низ цела Македонија

Искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

NutriBullet ги разградува и најскриените хранливи состојки од храната. Ќе ве воодушеви бидејќи:

-има циклонско дејство и патентирани сечила
-лесен е за одржување
-мал е и компактен
-идеален е за секого
-ви помага да го подобрите вашиот сон
-ја спречува појавата на акутните болки како што е мигрената
Leaflet
Кон почеток