Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Solarni bojleri od 200l Inox

13 500 ЕУР

17 200 ЕУР

Се продава од: Љупче Денес 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Производи
Друго
ГОЛЕМ ЛЕТЕН ПОПУСТ НА СОЛАРНИ КОЛЕКТОРИ ЗА ТОПЛА ВОДА!!

Голем попуст на соларните колектори од 150 литра само за 11490!!!
Голем попуст на соларните колектори од 200 литра само за 13490!!!
INOKS!!!
Подетални информации што е вклучено во цената на системот:
Вакумски цевки: 20 броја;
Големина на вакуумски цевки: ф58mm*1800mm;
Микроконтролер тип Pionner;
Сонда;
Електромагнетен вентил;
Бољер 200 л. од инокс со дебелина од 0,5 мм;
електричен грејач 1.5 Kw
Метална база за поставување на кров.
Гаранција на бојлер 7 години!!!
Гаранција на електроника 1 година!!
Директни увозници веке 10 години затоа располагаме со најниски цени во државата..
Цената е без монтажа!!
Монтажа вршиме во Струмица и Радовиш а поради големиот интерес и ниските цени се бараат МОНТАЖЕРИ за соработка низ сите градови во Македонија..Може да се јават сите кои се заинтересирани на 078/446-750
Искористи го ГОЛЕМИОТ ПОПУСТ на соларни за вода!!!

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ:
078/446-750 Драган
078/446-751 Љупче
078/446-752 Јагода
Љупче
078/446-750
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации