Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Candy

0 МКД

Се продава од: Иво 14 јан. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Candy
Продавам одличен фрижидер Candy No frost
на 8 години 185см. висина ,59см. ширина.Цена по договор.
Leaflet
Кон почеток