Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider

10 000 МКД

Се продава од: Suzana 19 ноем. 20:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Модел
Drug model
Se prodava frizider. Za poveke informacii javete se na tel: 070449006.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации