Македонски | Shqip | English |

Frizideri

Се продава од: Кочо 06 јун. 23:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Производи : Фрижидери и Комори
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
Prodavam dva frizideri za kolonijal.
Нема посетени огласи
Кон почеток