Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Favorit nov

8 000 МКД

Се продава од: алексо 08 авг. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Модел
Favorit
Продавам фрижидер Фаворит нов не употребуван, со комора 50 литри.
алексо
070201052
Leaflet
Кон почеток