Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zamrzivac i frizider

3 000 МКД

Се продава од: bojan 21 авг. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Frinko
Prodavam zamrzivace vertikalan so fioki.
Dobro socuvan i raboti bez nikakvi problemi. So zamrzivacot davam i frizider malku postar ali vo dobra sostojba i ispravni.

cena 3000 denari (ne e fiksna,moze da se pregovara )
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации