Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕР И ГРЕАЛКА

0 МКД

Се продава од: Јованка 21 ноем. 20:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Модел
Koncar
Се продава фрижидер за одржување со мала комора - Раде Кончар - цена 2500 мкд
Се продава греалка на струја - Копер - 2500 мкд
Јованка
076540077
Leaflet
Кон почеток