Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje alista

0 МКД

Се продава од: Душко 05 септ. 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Whirpool
Се продава нов и неупотребуван комбиниран фрижидер Wirpool;
3 години употребуванкомбиниран Самсунг, и
обичен вертикален фрижидер Кончар како и
нова неупотребувана машина за перење алишта Индесит и употребувана Беко.
Се продава и камин Франклин-Хрватски.
Душко
070410750
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации