Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Frizideri koristeni samo 4 meseci

160 ЕУР

Се продава од: Anita Micova 25 ноем. 21:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Beko
Модел
Drug model
Beko frizider so elektronski ekran, Energetsko klasa A++ 185x59.5x73.5, Antibakteriski racki ,Anti friz sistem,
Alarm za otvorena vrata koristen 4 meseci , 280 evra

Vox frizider Energetsko klasa A so nivo bucava 40db dimenzii 155,5x59,5x63,5 koristen 4 meseci 130 evra
Anita Micova
 
075 277 298
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации