Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider Beko

0 МКД

Се продава од: Vlatko 19 јун. 11:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Beko
Модел
Drug model
Se prodava neispraven frizider Beko-ispusta amonjak. Moze za delovi da se koristi ili da se napravi(napolni so amonjak). Dimenzii 185/60/60 so dolna komora 90l i gore 200l.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации