Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BAR WINE VINO FRIZIDER REFRIGERATOR

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 02 апр. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

NOVI grealki NEW heaters I RI ngrohje 490 MKD
Stolici fotelji 1 180 MKD
Retro fotelji armchair kolltuk 60 EUR
Retro telefonska govornica telephone box 399 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Bosch
Модел
Drug model
Располагаме со голем избор на бар и вино фризидери со конкурентни цени од програмата на ХЕНДИ ( Холандија )

We have a great selection of bar and wine refrigerators at competitive prices from the HENDI program (The Netherlands)

Kemi një zgjedhje të shkëlqyeshme të frigoriferëve të barit dhe verës me çmime konkurruese nga programi HENDI (Hollandë)
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
EPSON LQ-300 3 500 MKD
Komoda  2 999 MKD
Inverter car 12V 24V 1 199 MKD
MIXER MIKSER BLENDER ZA TESTO 599 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации