Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zamrznuvac

0 МКД

Се продава од: Biljana Nikolovska 05 септ. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Gorenje
Модел
Drug model
Prodavam zamrznuvac od 400 l vo ispravna sostojba mnogu povolno, cena po dogovor.info na tel 072246268 .
Biljana Nikolovska
070211675
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации