Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider idelano socuvan super itno

0 МКД

Се продава од: Ilija 11 јун. 16:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Gorenje
Модел
Drug model
Uste se koristi. Vo odlicna kondicija, so fioki. Kapacitet 238 l kapacitet.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации