Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detski kreveti frizider i pecka

0 МКД

Се продава од: sote veljanoski 16 септ. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Gorenje
Модел
International
Itno se prodavaat detski krevetcinja (zacuvani I vo odlicna sostojba), frizider za dlaboko zamrznuvanje I pecka za toplenje 6 ka. Site predmeti se vo odlicna sostojba I 100% funkcionalni. Informacij natelefon 075 453233. Cena po dogovor...
sote veljanoski
075453233
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации