Македонски | Shqip | English |

Frizider Gorenje

Се продава од: Risto 06 јун. 15:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Производи : Фрижидери и Комори
Марка: Gorenje
Модел: International
Продавам користен фрижидер од марка Горење во одлична состојба сите делови се во функција и неоштетен и редовно чистен. Цена на на фрижидерот 2 600 денари.
Нема посетени огласи
Кон почеток