Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider LG-No frost

5 500 МКД

Се продава од: aleksandra 16 ноем. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
LG
Модел
Drug model
Prodavam frizider LG, visok 146 sm, sirok 53 sm. Friziderot e so No Frost tehnologija, ne sozdava mraz nitu vo komorata nitu vo delot za ladenje. Ekstra cena, samo 5.500 denari.
aleksandra
071374656
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации