Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider

0 МКД

Се продава од: Zo 20 мај 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Neo
Модел
BC
Се продаваат фрижидер, електричен шпорет, термо акумулациона печка и аголна гарнитура со фотеља, прикажани на сликите. Поединечно или сите заедно.
Цена по договор, поволно.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации