Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizideri

12 000 МКД

Се продава од: Виолета 22 ноем. 15:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 фрижидери. Samsung обичен фрижидер со мала комора за замрзнување и дифузер за вода и BIRA фрижидер за длабоко замрзнување со фиоки. Одлично сочувани.
Виолета
070/565-260
Leaflet
Кон почеток