Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung kombiniran frizider

25 500 МКД

Се продава од: Jovana 25 дек. 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Samsung
Модел
RB
Se prodava frizider nov ne upotrebuvan so deset godini garancija na motor
Leaflet
Кон почеток