Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 12:13

Polovni frizideri

Објавени: јун. 02 12:13
Прегледи: 3645
Servisirani frizideri polovni ( motor, freon, ventilator i isparuvac kompleten servis ) ... ceni od 170 do 600 euro + ddv 18%
Zamrznuvac nov INOX vertikalen -20 stepeni 270 litri vitrina 1300 euro + ddv 18%
Опис на линк

EMI MEDIA

Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посети ја страната на нашата продавница

NARODEN FRONT 23 /5-2

+38970219309

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

3645
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970219309
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации