Оглас од претпријатие Објавени: јун. 02 2022 11:17

Vitrina ladilnik

ЕУР

Објавени: јун. 02 11:17
Прегледи: 382
dimensions ø680x(h)1750
цена / price / çmim ... 2999 euro + ddv 18%

Strehimi prej çeliku inox i pajisur me xham të dyfishtë të kalitur.
E aksesueshme përmes derës që mbyllet vetë.
Ftohja e detyruar e ajrit me shkrirje automatike, kompresori i vendosur poshtë dhomës.
Pajisur me 4 rafte xhami të rregullueshëm.
Ndriçim i ndritshëm LED në 2 anët.
Pajisur me 5 rrota nga të cilat 2 kanë frena.
Kontrollues dixhital i temperaturës dhe ekran, me çelës ndezës/fikje.
Gama e temperaturës: 2/6°C.
Klasa e klimës: 4 Ftohësi: R290.
Konsumi mesatar ditor i energjisë elektrike: 7,23 kWh.
Etiketa e energjisë: C (A-G).

Куќиште од нерѓосувачки челик опремено со калено двојно застаклување.
Достапно преку самозатворачка врата.
Присилно воздушно ладење со автоматско одмрзнување, компресорот поставен под комората.
Опремени со 4 прилагодливи стаклени полици.
Светло LED осветлување на 2 страни.
Опремен со 5 тркалца од кои 2 имаат сопирачка.
Дигитален контролер и дисплеј за температура, со прекинувач за вклучување/исклучување.
Температурен опсег: 2/6°C.
Климатска класа: 4 Ладилно средство: R290.
Просечна дневна потрошувачка на електрична енергија: 7,23 kWh.
Енергетска ознака: C (A-G).


Housing made of stainless steel fitted with tempered double glazing.
Accessible through self-closing door.
Forced air cooling with auto-defrost, compressor placed underneath the chamber.
Fitted with 4 adjustable glass shelves.
Bright LED lighting on 2 sides.
Fitted with 5 castors of which 2 has a brake.
Digital temperature controller and display, with on/off switch.
Temperature range: 2/6°C.
Climate class: 4 Refrigerant: R290.
Average daily electricity consumption: 7,23 kWh.
Energy label: C (A-G).
Опис на линк

EMI MEDIA

Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посети ја страната на нашата продавница

NARODEN FRONT 23 /5-2

+38970219309

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

382
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38970219309
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации