Објавени: мај 07 2022 07:34

Frizider za dlaboko zamrznuvanje Gorenje

МКД

Објавени: мај 07 07:34
Прегледи: 237
Се продава фрижидер за длабоко замрзнување од Марката Gorenje.

Користен само една зима.

Димензии: 65 (должина) * 50 (ширина) * 85 (висина).

Нето волумен: 124 литри.

Капацитет: 9 kg.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
237
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071661377
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации