Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam frizider vitrina

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: EMI MEDIA 09 авг. 17:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Kuka plac Shtëpia dhe toka house 279 999 ЕУР
HUMIDITY TEMPERATURE LOGGER EXTECH RHT10 4 999 МКД
KESI CELOFAN CELLOPHANE 0 МКД
Vinarija Sank Bure fucite e veres 0 ЕУР
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Oткупуваме фрижидери, змрзнувачи како на пример : coca cola , skopsko, pepsi итн, ладилници и витрини.

Blerim frigoriferë, ngrirës si: coca cola, skopsko, pepsi, etj., Frigoriferë dhe vitrina.

We buy refrigerators, freezers such as: coca cola, skopsko, pepsi, etc., refrigerators and showcases.
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Апарат за мерење крвен притисок S+K SPIEDEL 499 МКД
FRIZIDER VITRINA LADILNIK KOMORA ZAMRZNUVAC 1 ЕУР
Metal raft polica 2 999 МКД
Facebook page sell 13 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации